Kontakt

DANE FIRMY

MARKIZETA Solarscy sp. j.
39-451 Skopanie, Ul. Jana Pawła II 128
TEL./FAX: +48 15 811 02 86
NIP: 867-19-31-161
REGON: 830459322
KRS 0000207630 Sąd Rejonowy w Rzeszowie
E-mail: markizeta@markizeta.com.pl

Dział sprzedaży hurtowej: +48 15 811 02 86 wew. 1
Dział sprzedaży kuponowej: +48 15 811 02 86 wew. 2
Dział handlu zagranicznego: +48 15 811 02 86 wew. 3
Dział Allure: +48 15 811 02 86 wew. 4
Dział płatności:  +48 15 811 02 86 wew. 5
Dział marketingu i projektowania: +48 15 811 02 86 wew. 6

Faktury prosimy kierować na adres: faktury@markizeta.com.pl

Reklamacje: reklamacje@markizeta.com.pl

favicon_mh
Administracja

Ewelina Sudół

tel: +48 606 406 064

email: e.sudol@markizeta.com.pl

favicon_mh
Kierownik Działu Marketingu i Projektowania

Michał Wilczyński

tel: +48 668 023 058

email:m.wilczynski@markizeta.com.pl

favicon_mh
Kierownik Działu Sprzedaży Hurtowej i Logistyki

Małgorzata Kaczak

tel.: +48 158 11 02 86 wew. 1

email: m.kaczak@markizeta.com.pl

favicon_mh
Kierownik Działu Zakupów i Eksportu

Krzysztof Durda

gsm: +48 883 319 717
tel.: +48 158 11 02 86 wew. 3

email: k.durda@markizeta.com.pl

favicon_mh
Kierownik Magazynu

Paweł Zięba

tel: +48 600 309 230

email:p.zieba@markizeta.com.pl

favicon_mh
Kierownik Sprzedaży Kuponowej

Joanna Safin

tel.: +48 882 805 340

email: j.safin@markizeta.com.pl

favicon_mh
Sklep Detaliczny

tel: +48 662 071 330

email:detal@markizeta.com.pl

favicon_mh
Księgowość i Kadry

Monika Forc

tel: +48 606 110 940

email: m.forc@markizeta.com.pl

favicon_mh
Sprzedaż Hurtowa i Logistyka

Michał Błasiak

tel: +48 606 278 673

email:m.blasiak@markizeta.com.pl

favicon_mh
Handel Zagraniczny

Teresa Sudoł

tel.: +48 882 625 647

email:t.sudol@markizeta.com.pl

favicon_mh
Handlowiec

​Piotr Wdowiak​

tel: +48 606 268 390​​ ​

email:p.wdowiak@markizeta.com.pl

favicon_mh
Handlowiec

Marcin Turbak

tel: +48 694 427 403

email:m.turbak@markizeta.com.pl

favicon_mh
allure_lemoon
Menager Produktu

Joanna Gmitruk

tel: +48 600 309 483

email:j.gmitruk@markizeta.com.pl

favicon_mh
Menager Produktu

Aleksanda Górecka

tel.: +48 606 267 134

email:a.gorecka@markizeta.com.pl

favicon_mh
Specjalista ds. Marketingu

Sergiusz Gil

tel: +48 604 200 099

email:s.gil@markizeta.com.pl

favicon_mh
Grafik

Izabela Pawelec

tel: +48 882 914 339

email:i.pawelec@markizeta.com.pl