Witaj w Markizecie!

Główna siedziba firmy znajduje się w Skopaniu – małej i zielonej miejscowości w województwie Podkarpackim, pomiędzy Mielcem, a Tarnobrzegiem. To tutaj powstają koncepcje, plany, a później nasze produkty, takie jak zasłony i firany, poszewki dekoracyjne, pościele, ręczniki i wiele innych. W swoim działaniu największy nacisk kładziemy na jakość, dlatego nieustannie poszerzamy zakres naszej produkcji w Polsce, rozbudowujemy parki maszynowe Drukarni i Szwalni. Wiemy też jak ważna jest dobra prezentacja produktu, dlatego wszystkie zdjęcia przygotowujemy we własnym Studio Fotograficznym, które stale unowocześniamy.

W roku 2021 świętowaliśmy nasze 30-ste urodziny!

W ciągu tych 30 lat nawiązaliśmy współpracę z setkami dostawców z Polski i Świata oraz z tysiącami klientów w kraju i za granicą. Daje nam to olbrzymią wiedzę na temat potrzeb rynku, aktualnych trendów i zmieniających się procesów produkcyjnych, a także doświadczenie w budowaniu stabilnych i trwałych relacji zarówno z dostawcami, jak i z klientami. Stale się rozwijamy i wspólnie z naszymi partnerami osiągamy kolejne sukcesy.

Sprzedaż hurtowa i Showroom

W naszym asortymencie znajdziesz tkaniny dekoracyjne, firany i zasłony na metry, szyte na wymiar oraz gotowe, rolety rzymskie, pościel, ręczniki, poszewki dekoracyjne, poduszki, kołdry oraz szyny sufitowe i mechanizmy do rolet rzymskich. W naszym Salonie Dekoracji w bardzo przejrzysty sposób zaprezentowana jest cała Nasza Oferta, co sprawia, że jest on największym w Polsce Showroom’em Kolekcji Markizeta home, Allure i Lemoon house. Możesz tu porozmawiać o branżowych sprawach ze specjalistami, którzy znają nasze produkty jak nikt inny, złożyć zamówienie, a także zasięgnąć porady o wszelkie aspekty aranżacji okna.

Jak wspieramy Ciebie i naszą współpracę?

Wykwalifikowana kadra sprzedawców i opiekunów Klienta

Nasi handlowcy pracują zarówno w siedzibie jak i na terenie całej Polski. Jeśli sobie tego życzysz, Twój opiekun regularnie Cię odwiedza, niezależnie od miejsca w Polsce, w którym prowadzisz biznes. Handlowiec podczas spotkania prezentuje aktualną ofertę produktową, pomaga w doborze asortymentu i uczy obsługi naszej platformy sprzedażowej.

Platforma sprzedażowa online

Składasz zamówienia w dowolnej chwili online, widzisz nasze stany magazynowe, wybierasz długość wałka lub zlecasz ucięcie kuponu. Możesz także przejrzeć historię zamówień, faktur i płatności.

Darmowa dostawa od 500 PLN netto

Zamówienia staramy się wysyłać w ciągu 1-2 dni roboczych. Nasze przesyłki dostarczane są przez kurierów:

Możliwość użyczenia ekspozytora z próbnikami

W naszej ofercie posiadamy kilka marek produktów metrażowych. Będąc naszym dobrym klientem masz możliwość wypożyczyć od nas zestaw próbników, aby prezentować je we własnym salonie.

Wsparcie marketingowe

Masz stały dostęp do produktowych i aranżacyjnych zdjęć artykułów z naszej oferty i możesz korzystać z nich bezpłatnie. Możesz nabyć u nas ozdobne pudełka, torby do pakowania, etykiety produktowe w korzystnych cenach. Udostępniamy katalogi w wersji online oraz papierowej, abyś mógł wygodnie prezentować produkty swoim klientom.

Szwalnia

Dzięki Naszej Szwalni możemy zapewnić najwyższą jakość gotowych produktów. Szyte przez nas elementy wystroju wnętrz różnią się od produktów szytych masowo w Chinach i dużo dłużej służą użytkownikowi. W Szwalni produkujemy firany, zasłony, obrusy w wersji gotowej i na zamówienie, a także rolety rzymskie na wymiar oraz pościele i poszewki z naszych tkanin drukowanych. Dzięki Szwalni i Drukarni możemy elastycznie i szybko reagować na zmieniające się trendy.

Drukarnia Tkanin 

W naszej Drukarni Tkanin produkujemy firany i tkaniny dekoracyjne o różnym przeznaczeniu. Materiały wydrukowane sprzedajemy w metrażu (również w kuponach) oraz szyjemy z nich poszewki, pościele, zasłony, obrusy i wiele innych. Dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji przygotowujemy nasze produkty w sposób bezpieczny dla środowiska i dla klienta.

Nasze nagrody

Skorzystaj z zaawansowanego konfiguratora produktów:

Zapraszamy serdecznie do Naszej Siedziby i Salonu Dekoracji!

Podróż do nas możesz połączyć ze zwiedzaniem Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim, czy urokliwych uliczek Sandomierza. W miesiącach letnich polecamy również odpoczynek nad pobliskim Jeziorem Tarnobrzeskim.