O Nas

markizetahome_logo

Firma „MARKIZETA” z siedzibą w Skopaniu działa nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży tekstyliów domowego użytku, takich jak: firany, zasłony, konfekcja stołowa, ręczniki, narzuty, pościel itp. Od początku swojej działalności staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów zarówno pod względem najlepszego wzornictwa, jakości oraz wyjątkowo niskich cen, ale również stałej poprawy obsługi i współpracy z Klientami poprzez wprowadzanie nowoczesnych systemów i technologii.

 MARKIZETA posiada szeroką gamę produktów od tanich i bardzo popularnych firan żakardowych, poprzez woale, firany haftowane, organtyny, aż po ekskluzywne tkaniny najwyższej jakości zaprojektowane przez najlepszych polskich i zagranicznych designerów, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Oferujemy najwyższej jakości pościele, narzuty, konfekcję stołową, ręczniki, jak również całą gamę akcesoriów i dodatków takich jak karnisze, taśmy firanowe, lamówki itp.

Większość oferty stanowi asortyment, który produkowany jest na wyłączność firmy MARKIZETA i nie można go kupić u konkurencyjnych dostawców. Są to produkty wysokiej jakości projektowane przez naszych własnych designerów, jak również przez artystów z kraju i zagranicy. Nasza kolekcja to kilkaset wzorów firan i tkanin zasłonowych dostępnych w metrażu, ale również gotowe produkty, takie jak konfekcja stołowa, ręczniki, pościel, narzuty, firany i zasłony. Poza tym przygotowujemy indywidualne zamówienia, tworzone przez naszych projektantów, a zainspirowane przez samych Klientów.

Dzięki stosowaniu najnowszych technologii przy produkcji oraz dzięki wdrażaniu nowoczesnych systemów wspomagających dystrybucję i kontakt z Klientami, jesteśmy w stanie zagwarantować najniższe możliwe ceny, dzięki czemu nasi Klienci mogą konkurować na swoich rynkach osiągając jednocześnie wysokie zyski. Poprzez program partnerski i zacieśnienie współpracy dajemy możliwość osiągnięcia jeszcze większych korzyści dzięki wsparciu jakie otrzymują nasi Partnerzy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się wspólnie dopasowywać ofertę do możliwości finansowych Klientów, którzy liczą każdy grosz, jak również do wymagań stawianych przez Klientów z bardziej zasobnym portfelem. Wysoką jakość naszych produktów oraz znakomity serwis potwierdza ponad 1000 odbiorców hurtowych z Polski, jak również z Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy, Rosji, Litwy, Węgier i innych krajów Europy. 

Rozbudowany sposób dystrybucji oparty na nowoczesnym systemie finansowo-magazynowo-handlowym, jak również wykwalifikowany zespół pracowników pozwala nam na natychmiastową reakcję na potrzeby Klienta. Ponad 40 pracowników w siedzibie firmy oraz kilkunastu Przedstawicieli na terenie całego kraju jest do dyspozycji naszych Klientów w dni robocze w godzinach 8.00 – 16.00. Jeśli to nie wystarcza, to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku nasi Klienci mogą korzystać z nowoczesnej platformy jaką jest Hurtownia Internetowa. Dzięki niej każdy Klient może złożyć zamówienie oraz na bieżąco śledzić ich stan i historię. Może też sprawdzić historię swoich zakupów czy płatności, jak również zapoznać się z pełną ofertą oraz pobrać aktualny cennik.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą MARKIZETA HOME – najlepszą hurtownią w branży tekstyliów domowych w Polsce.

Dlaczego my?

Zaufało nam ponad tysiąc klientów hurtowych i detalicznych. 

Mamy największy wybór tkanin
i produktów konfekcjonowanych. 

Dla naszych klientów oferujemy wygodny system E-Hurtowni, gdzie mogą wygodnie składać zamówienia.

Oferujemy wsparcie marketingowe przez różnego typu akcje promocyjne, katalogi, broszury, plakaty, naklejki, zdjęcia produktowe i aranżacyjne.

Posiadamy gotowe koncepty sprzedażowe i ekspozytory. Ułatwia to organizowanie oraz aranżowanie przestrzeni.

Każdy nasz klient otrzymuje od nas opiekuna handlowego, który służy wiedzą oraz pomocą.

Nagrody

Nasze starania zostały zauważone przez fachowców, co zaowocowało zdobyciem prestiżowych wyróżnień Gazele Biznesu 2009 i 2017 oraz Diament miesięcznika Forbes 2010.