Dni Otwarte Markizety 2021

Premiera kolekcji świątecznej, nowości w metrażu i konfekcji Markizeta home, szycie produktów na wymiar w naszej szwalni oraz prezentacja kolekcji tkanin drukowanych w naszej drukarni – tegoroczne Dni Otwarte Markizety miały wielu bohaterów.

Miesiące przygotowań, planowanie nowych aranżacji, poszerzenie oferty o nowości i nowe rozwiązania, a także zmiany wizualne w naszym salonie dekoracji – wszystko to, aby wrażenia naszych klientów były jak najbardziej pozytywne. 

Jesienna edycja to idealny moment na spotkanie właściciela firmy i jego pracowników z klientami i kontrahentami. Była to doskonała okazja nie tylko na prezentację asortymentu firmy, ale także na wymianę doświadczeń oraz poznanie oczekiwań klientów.

markizeta_home

Drukarnia tkanin

Nasi projektanci stworzyli nowoczesne i unikatowe wzory zgodnie z obowiązującymi trendami na rynku. Znajdziecie je nie tylko w kolekcji tkanin Lemoon house ale również w kolekcji Bożonarodzeniowej Markizeta home. 

Naszym wielkim osiągnięciem w 2021 roku było otwarcie drukarni tkanin, w której wszystkie nasze wzory zostały wydrukowane.  

Dzięki temu, że stale się rozwijamy mogliśmy zaprezentować na Dniach Otwartych poszewki świąteczne, które zostały uszyte w Polsce. 

Festiwal nowości

Na Dniach Otwartych zaprezentowaliśmy nasz nowoczesny system szyn przysufitowych WS, który pozwala na stworzenie wyjątkowej aranżacji okiennej.

Przedstawiliśmy szeroki wybór dekoracji okiennych uszytych przez naszą szwalnię w tym system do rolet rzymskich. Pokazaliśmy wszystkie dostępne sposoby zawieszenia firan i zasłon – taśma, przelotka, fleksy, taśma wave, ślizgi oraz tunel.

W specjalnej strefie fleksów zaprezentowaliśmy tkaniny dostępne w naszej e-hurtowni na cieszących się coraz większą popularnością fleksach pojedynczych i podwójnych.

Pokazaliśmy jak łatwo i szybko można zamówić uszycie rolet, firan czy zasłon przez naszą e-hurtownię. Na tę okazję przygotowaliśmy ulotki oraz instrukcje, aby wszelkie najważniejsze informacje były zawsze pod ręką.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również dwie nowe kolekcje ręczników, w których funkcjonalność, jakość i estetyka stworzyły idealną harmonię.

Słodkim dodatkiem na Dniach Otwartych był szeroki wybór ciastek i słodkości sygnowanych logo Markizety.