Zasłony

zasłona markizeta

Niepowtarzalne zasłony - luksusowe wnętrze dla Ciebie

Każde wnętrze potrzebuje raz na jakiś czas zmian. Za pomocą zasłon Markizeta możesz szybko i niedrogo zmienić aranżację swojego mieszkania. To świetne rozwiązanie dla osób, które w prosty i niebanalny sposób chcą ożywić swoje okna. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni wzór i teksturę z szerokiej gamy proponowanej przez Markizetę. Do Twojej dyspozycji mamy zasłony szyte na wymiar oraz już gotowe wzory. Oferujemy bogactwo kolorów, motywów i materiałów. Znajdziesz u nas zarówno grube, nieprzepuszczające hałasu zasłony, jak i delikatne dodające wnętrzu szyku.

Stwórz niepowtarzalny styl 

Polecamy szeroki wybór oryginalnych i niebanalnych materiałów. Do Twojej dyspozycji są tkaniny zaprojektowane przez polskich i zagranicznych projektantów w bardzo przystępnej cenie. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zasłony szyjemy na wymiar i według Twojego gustu. Produkty wykonujemy z wielką starannością, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Gotowe wzory dla zabieganych 

Możesz skorzystać z gotowych zasłon przygotowanych przez polskich i zagranicznych projektantów. Do wyboru masz najmodniejsze i niebanalne wzory oraz barwy. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i niedrogo stworzyć niepowtarzalną dekorację swojego okna.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie 

Staramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dlatego odkryjesz u nas zarówno zasłony w stylu retro, klasyczne jak i super nowoczesne. Znajdziesz tu zasłony do salonu, kuchni i sypialni. To eleganckie, dobre jakościowo i niedrogie dekoracje, które odmienią Twoje okna.

do góry