Firanki

Oryginalne firanki - kropka nad "i" stylowego wnętrza

Proste rozwiązanie dla zabieganych – gotowe firanki 

Przemyślana dekoracja okna to prawdziwa kropka nad i pięknego wnętrza. Jednak mało kto może poświęcić wiele czasu na projektowanie i samodzielne szycie ozdób okiennych. Idealnym i wygodnym wyjściem z takiej sytuacji są gotowe firanki. W sklepie Markizeta znajdziesz bogatą ofertę eleganckich, wykonanych z wysokogatunkowych tkanin, firan gotowych. 

Nasi projektanci nieustannie śledzą trendy wnętrzarskie i stale tworzą nowe, oryginalne modele. Dlatego możesz wybierać spośród istnej feerii modnych wzorów i kolorów – możesz zdecydować się na desenie kwiatowe, geometryczne, lampasy, drobne aplikacje, koronkowe wstawki albo postawić na minimalistyczne, gładkie faktury. Z łatwością znajdziesz gotową firanę, która pomoże Ci stworzyć stylowy i przytulny wystrój!

Wyczaruj niezwykłą aranżację okienną dzięki firankom metrażowym

Jeśli masz więcej czasu, możesz puścić wodze fantazji i stworzyć efektowną dekorację okna używając firanek metrażowych. To również właściwy wybór wtedy, gdy chcesz udekorować okno o nietypowych wymiarach. Ogromny wybór barw, odcieni, aplikacji i wzorów firanek Markizeta pozwoli Ci dać upust kreatywności i przygotować własną, unikalną kompozycję. 

do góry