Polish Czech English Estonian French German Hungarian Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Kiedy urządzamy sklep, zawsze stajemy przed trudnym zadaniem. Z jednej strony ogarnia nas radość tworzenia, a z drugiej niepokój. Jak w przestrzeni, którą dysponujemy, stworzyć nasz wymarzony, funkcjonalny i ładny sklep. Nowy Katalog Konceptów Sprzedażowych i Ekspozytorów pomoże Ci wyeksponować pięknie tkaniny! Zapraszamy do lektury!

popup warsaw home3

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Kolekcji 2018/2019. 

Czytaj więcej...

W dniach 19 i 20 września odbyła się trzecia edycja We Love Homes!  

 

Czytaj więcej...

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma MARKIZETA Solarscy sp. j. została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu 2017. „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Czytaj więcej...

W dniach 12 i 13 września odbyła się druga edycja We Love Homes!  

 

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Konfekcji z aktualną ofertą firmy Markizeta na sezon 2018/2019. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z relacją oraz galerią zdjęć z naszych targów, odbywających się 5-6 Września w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój

 

Czytaj więcej...

Przedstawiamy najnowszą propozycję urządzenia wnętrz. Katalog Domowe Inspiracje 2017. Będzie miło, ciepło i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami aranżacji wnętrz:

Czytaj więcej...

Z racji chwilowej awarii e-hurtowni prosimy o logowanie się do I-Center przez:  biuro.markizeta.info 

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00.

do góry