Polish Czech English Estonian French German Hungarian Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

 UE program

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw
Poddziałanie 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP

Czytaj więcej...

Z racji chwilowej awarii e-hurtowni prosimy o logowanie się do I-Center przez:  biuro.markizeta.info 

Weź udział w akcji promocyjnej Inspiracje Domowe! Jak to działa? Oferujemy bezpłatne wsparcie marketingowe, dogodne warunki handlowe i wspaniałe produkty!

Początek 1 marca!

REGULAMIN

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Kolekcji 2018/2019. 

Czytaj więcej...

Kiedy urządzamy sklep, zawsze stajemy przed trudnym zadaniem. Z jednej strony ogarnia nas radość tworzenia, a z drugiej niepokój. Jak w przestrzeni, którą dysponujemy, stworzyć nasz wymarzony, funkcjonalny i ładny sklep. Nowy Katalog Konceptów Sprzedażowych i Ekspozytorów pomoże Ci wyeksponować pięknie tkaniny! Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma MARKIZETA Solarscy sp. j. została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu 2017. „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Czytaj więcej...

W dniach 19 i 20 września odbyła się trzecia edycja We Love Homes!  

 

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Konfekcji z aktualną ofertą firmy Markizeta na sezon 2018/2019. 

Czytaj więcej...

W dniach 12 i 13 września odbyła się druga edycja We Love Homes!  

 

Czytaj więcej...

Przedstawiamy najnowszą propozycję urządzenia wnętrz. Katalog Domowe Inspiracje 2017. Będzie miło, ciepło i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami aranżacji wnętrz:

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z relacją oraz galerią zdjęć z naszych targów, odbywających się 5-6 Września w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00.

do góry