Polish Czech English Estonian French German Hungarian Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Konfekcji z aktualną ofertą firmy Markizeta na sezon 2018/2019. W tym sezonie absolutną nowością jest wysokiej jakości pościel marki MARKIZETA HOME oraz ręczniki wykonane z microcottonu. W katalogu znajdą Państwo także duży wybór obrusów, które zgodnie z licznymi sugestiami zostały wzbogacone wyrobami z udziałem włókien naturalnych, takich jak bawełna i len. Do kolekcji ścierek oraz koców dołączyły świeże, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzory. Oczywiście, w katalogu nie mogło zabraknąć nowych propozycji uwielbianych przez Państwa poduszek cekinowych oraz firan konfekcjonowanych.

Czytaj więcej...

Przedstawiamy najnowszą propozycję urządzenia wnętrz. Katalog Domowe Inspiracje 2017. Będzie miło, ciepło i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami aranżacji wnętrz:

Czytaj więcej...

Nowy katalog Kolekcji MARKIZETA 2017 już w oficjalnej dystrybucji! Prawie 290 stron wypełnionych po brzegi najlepszymi tkaninami.

Czytaj więcej...
do góry