Polish Czech English Estonian French German Hungarian Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00.

W kwietniowych nowościach znajdziesz: dziecięce tkaniny drukowane, zazdrostki, firany żakardowe, fantazyjne i haftowane jak również tkaniny zasłonowe. Zapraszamy TUTAJ.

 

Przedstawiamy najnowszą propozycję urządzenia wnętrz. Katalog Domowe Inspiracje 2017. Będzie miło, ciepło i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami aranżacji wnętrz:

Czytaj więcej...

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma MARKIZETA Solarscy sp. j. została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu 2017. „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Konfekcji z aktualną ofertą firmy Markizeta na sezon 2018/2019. W tym sezonie absolutną nowością jest wysokiej jakości pościel marki MARKIZETA HOME oraz ręczniki wykonane z microcottonu. W katalogu znajdą Państwo także duży wybór obrusów, które zgodnie z licznymi sugestiami zostały wzbogacone wyrobami z udziałem włókien naturalnych, takich jak bawełna i len. Do kolekcji ścierek oraz koców dołączyły świeże, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzory. Oczywiście, w katalogu nie mogło zabraknąć nowych propozycji uwielbianych przez Państwa poduszek cekinowych oraz firan konfekcjonowanych.

Czytaj więcej...
do góry