Kariera

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: informatyk

Miejsce pracy: Skopanie (pow. tarnobrzeski)

Oferujemy:
- umowa o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
- długoterminową współpracę

Opis stanowiska pracy:

- konfigurowanie stacji roboczych oraz urządzeń sieciowych
- zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania systemów informatycznych
- wsparcie oraz pomoc techniczna dla użytkowników

Wymagania:

-znajomość systemów MS Windows (obsługa i administracja)
-znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN/VLAN)
-umiejętność konfiguracji Mikro Tik
-znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci komputerowych
-znajomość MS SQL, MySQL
-wykształcenie wyższe informatyczne
-umiejętność pracy w zespole
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik działu handlowego

Oferujemy:

- wystawianie faktur
- obsługa klienta
- obsługa przedstawicieli handlowych
- koordynowanie wysyłek

Wymagania:
- obsługa programów MS Office
- wykształcenie minimum średnie
- komunikatywność
- sumienność
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość obsługi programu CDN XL

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: magazynier

Oferujemy:

- przyjmowanie i rozładunek towarów na magazynie
- metkowanie nowych dostaw
- przygotowanie towarów do wysyłki
- uczestnictwo w inwentaryzacjach

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- znajomość obsługi komputera
- stan zdrowia umożliwiający pracę fizyczną
- chęci do pracy - szukamy osoby na dłuższy okres czasu
- sumienność, uczciwość

do góry