Polish Czech English Estonian French German Hungarian Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Z racji chwilowej awarii e-hurtowni prosimy o logowanie się do I-Center przez:  biuro.markizeta.info 

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Konfekcji z aktualną ofertą firmy Markizeta na sezon 2018/2019. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00.

Magazine Mockup konfekcja v5 online

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Wasze ręce Katalog Konfekcji z naszą ofertą na sezon 2019/2020.

Czytaj więcej...

Przedstawiamy najnowszą propozycję urządzenia wnętrz. Katalog Domowe Inspiracje 2017. Będzie miło, ciepło i przyjemnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami aranżacji wnętrz:

Czytaj więcej...

Magazine Mockup metraz v5 onlineZ ogromną przyjemnością oddajemy w Wasze ręce Katalog Metrażu z naszą ofertą na sezon 2019/2020.

Czytaj więcej...

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Katalog Kolekcji 2018/2019. 

Czytaj więcej...

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma MARKIZETA Solarscy sp. j. została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu 2017. „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Czytaj więcej...

Kiedy urządzamy sklep, zawsze stajemy przed trudnym zadaniem. Z jednej strony ogarnia nas radość tworzenia, a z drugiej niepokój. Jak w przestrzeni, którą dysponujemy, stworzyć nasz wymarzony, funkcjonalny i ładny sklep. Nowy Katalog Konceptów Sprzedażowych i Ekspozytorów pomoże Ci wyeksponować pięknie tkaniny! Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

 UE program

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw
Poddziałanie 2.3.1 Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP

Czytaj więcej...
do góry